MK IT Business Solutions

Zaposlenje

MK IT Business Solutions je konsultantska kuća, članica MK Group poslovnog Sistema. MK IT Business Solutins čine interni SAP konsultanti sa višegodišnjim iskustvom u implementaciji SAP rešenja.

Pozivamo Vas da se pridružite našem timu na poziciji:

MM KONSULTANT

- Mesto rada: Novi Sad -

Opis posla:

  • Konfiguracija i implementacija SAP MM modula
  • Analiza poslovnih procesa i korisničkih zahteva
  • Implementacija poslovnih procesa u SAP-u
  • Izvođenje RollOut projekata implementacije SAP-a
  • Kreiranje testnih scenarija i testiranje implementiranih rešenja
  • Izrada specifičnih SAP enhacments, user exit, BADI, BTE
  • Migracija podataka iz i u SAP sistem koristeći LSMW i alate za migraciju koji su razvijeni unutar kompanije ili samostalno
  • Izrada layout-a poslovnih dokumenata koristeći Smartforms i Sapscript alate
  • Usvajanje novih SAP standardnih rešenja, kao i novih SAP tehnologija
  • Izrada korisničke i tehničke dokumentacije
  • Obuka korisnika  i podrška korisnicima u svakodnevnom operativnom radu u SAP-u

Uslovi:

VII-1 stepen stručne spreme iz oblasti Informacionih sistema – (FTN, FON, prirodno-matematički fakultet)

  • Najmanje dve godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje struktura baza podataka i relacionog modela baza podataka
  • Rad u SAP razvojnom okruženju: Smartforms, Sapscripts, ABAP
  • Poželjno posedovanje SAP sertifikata iz  SAP MM modula
  • Najmanje 2 godine iskustva na sličnim poslovima
  • Napredno korišćenje računara i MS Office alata (Excel, Word, PowerPoint)
  • Napredno znanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Samoinicijativnost i odgovornost uz sposobnost rada u timu

Prijave sa biografijom možete poslati elektronskim putem.

Rok za konkurisanje je 01.08.2018. godine

Znate li nekog ko bi bio odličan za ovaj posao? Prosledite mu oglas!